Force Spring Softshell

1,600.00 ден

Softshell камашни со патент од страна, отпорни на вода и ветер, два отвора на долната страна, флуоресцентни елементи, 70% најлон, 15% полиуретан, 15% еластан

S (38-40), M (40-42), L (42-44), XL (44-46), XXL (46-48)

SKU: N/A Category: Tags: , , ,