Ракавици со долги Force MTB Angle Pink

1,200.00 ден

Велосипедски ракавици со долги за MTB
вештачка кожа на дланките со anti-slip дизајн
горната страна со пропустлива мрежа, велкро
40% полиестер, 20% полиутеран, 30% најлон, 10% еластин

SKU: N/A Category: Tags: , ,