KRON ETX 1000 28′

135,000.00 ден

Електричен велосипед 10 брзини, Алуминиумски рам, големина 18-20, Амортизер: Suntour SF16-NEX DS,      Хидраулични кочници: Shimano, Касета: HG500 11-42T, Менувачи: Shimano Deore, Гуми: Continental, Мотор: Shimano Steps 6100, Батерија: Shimano Steps 6010