Force TIGER Downhill Red/White

5,900.00 ден

DH Fullface кацига со висок квалитет

Внатрешна тврда заштита од поликарбонат

Внатрешни канали за вентилација

12 надворешни отвори

Стандард за безбедност CPSC, CE: 1078, AS/NZS 2063

57-58 см / S-M, 59 – 61 см / L – XL, 869g

SKU: 902101-2-1-1-1 Category: Tags: , ,