Force PU Dry

1,800.00 ден

Со патент на задната страна и рефлектирачка velcro лента, два отвора, полиуретанска топла ликра, отпорни на вода и ветер, 90% најлон, 10% полиестер

S (38-40), M (40-42), L (42-44), XL (44-46), XXL (46-48)

SKU: 906002 Category: Tags: , ,